Kariérny a business koučing

Kariérny koučing je určený tým, ktorí sa chcú posunúť v ich pracovnom živote. Mnoho klientov sa práve chce zamieravať na vybudovanie vlastného podnikania. Na tento účel je tento štýl koučovania akokeby vyšitý. Veľmi jednoducho a efektívne sa dá vypracovať podnikateľský plán, určiť si presné kroky, ktoré sú nevyhnutné k dosiahnutiu cieľa. Na druhej strane, stretávam sa aj s takými ľuďmi, ktorí sa necítia dobre v ich zamestnaní, potrebujú zmenu ale nevedia, akým smerom sa majú ubrať. Takisto som sa stretla aj s mamičkami, ktoré sú na materskej dovolenke, ale čas sa im kráti a nechcú sa vrátiť do zamestnania. Medzimi mojimi klientmi sú aj študenti, ktorí nevedia čo presne chcú v živote robiť, potrebujú si vyjasniť nejaké veci ohľadom budúcnosti a budúceho zamestnania. Alebo chcú si nájsť prax, len nevedia ako začať. Kariérny coaching Vám na všetky tieto otázky dokáže nájsť odpovede.

Business koučing 

Tento typ koučingu sa odporúča firmám. Je veľmi dobrým nástrojom, aby sa zamestnanci lepšie cítili v práci, vyriešili si vzťahy s ostanými kolegami, aby pracovali efektívnejšie, boli viac motivovaní a hlavne psychicky vyrovnaní.

Business koučing ponúka riešenie aj pre vedúcich alebo manažérov firmy, pomôže im posunúť sa ďalej, vypracovať plán na prichádzajúce obdobie, pomôže rýchlejšie a efektívnejšie dosiahnuť ciele.

 

„Vaša práca vyplní veľkú časť vášho života a jediný spôsob, ako byť naozaj spokojný, je robiť veci, ktoré považujete za skutočne skvelé. A jediným spôsobom ako vykonávať skvelú prácu je milovať to, čo robíte.“  Steve Jobbs