Prečo sa koučing stal mojou vášňou a prečo ho odporúčam aj iným?

Už odmalička som sa snažila pomôcť ľuďom okolo seba. Vždy som sa snažila podeliť sa s ostatnými, darovať im niečo, čo si oni nemohli dovoliť, alebo nemali k tomu prístup. Tento dar mi ostal dodnes, avšak teraz sa skôr zameriavam na to, aby som ľuďom pomohla v ich živote. Verím v to, že každý z nás sa narodil rovnaký ako ostatní ľudia okolo neho – nepozerám sa na okolnosti, ale do vnútra človeka. Každý z nás má niečo v sebe, dostal nejaký vnútorný dar pri narodení, o ktorom možno ani nevie. Som zástancom toho, že každý z nás má v sebe obrovský potenciál dosahovať svoje ciele, urobiť niečo, čo ho spraví šťastným, len možno netuší, ako sa k tomu potenciálu dostať.

Práve preto som sa rozhodla pre koučing. Prostredníctvom koučingu sa totiž dokážeme dopracovať k tomu daru, potenciálu, vďaka ktorému môžeme samých seba urobiť šťastnejšími a spokojnejšími. Na to, aby sme v živote boli šťastní, úspešní a spokojní, musíme začať od seba. Koučing je na to akoby stvorený, pomôže vám rásť a nájsť v živote to, čo práve hľadáte.

V dnešnom svete si málokto z nás dokáže nájsť čas pre seba. Aj keď si ho nájdeme, investujeme ho do nášho zovňajšku. Ženy väčšinou chodia na rôzne skrášľovacie procedúry, muži navštevujú fitnes centrá alebo sa venujú iným záľubám. Samozrejme, aj toto nás robí šťastnými, len je otázne, či je to dlhodobé alebo krátkodobé šťastie. Niekedy by bolo treba vynahradiť si čas aj na to, aby sme sa skrášľovali aj z vnútra. Aby sme každý deň žili s takým pocitom, akoby sme len pred chvíľou vyšli od kaderníčky, resp. z fitnes centra.

Ponúkam vám túto možnosť, prežiť takýto pocit. Prostredníctvom koučingu vás podporím, aby ste deň čo deň boli šťastní, spokojní a vyvážení. Aby ste celý deň žiarili a ľudia okolo vás obdivovali.