O mne

Po ukončení gymnázia som sa rozhodla ísť študovať do zahraničia. Veľmi ma fascinovala výzva ísť do neznáma, naučiť sa nové veci, spoznať nových ľudí a iný svet. Svoje univerzitné štúdiá som ukončila v Londýne ako magisterka pracovnej a organizačnej psychológie. Už dávnejšie ma zaujímal život ľudí v ich pracovnom prostredí. Pre mňa to je veľmi zaujímavá a dôležitá oblasť v našich životoch, keďže človek väčšinu času trávi v práci. Preto som sa chcela ešte viac dozvedieť o ľuďoch, ich pocitoch, postojoch k práci. Verím, že každý človek môže dosiahnuť, aby sa v zamestnaní cítil dobre a aby tam chodil s radosťou, aby práca bola niečím, čo ho napĺňa. Práve počas štúdia na univerzite som sa prvýkrát stretla s koučingom. Pamätám sa, že hneď na prvej hodine ma zaujal tento predmet a vtedy som sa rozhodla, že raz sa tomu budem naplno venovať.  Videla som, že veľmi jednoducho a efektívne sa dá pomôcť druhým. Je to spôsob, ktorý zvládne každý človek nezávisle od veku, vzdelania, národnosti alebo zamerania. 
Fotka

Prečo sa koučing stal mojou vášňou a prečo ho odporúčam aj iným?

Momentálne pracujem v medzinárodnej firme v oblasti ľudských zdrojov. Avšak aj vďaka práci sa často stretávam s ľuďmi, ktorí nie sú spokojní so svojím životom – nenapĺňa ich práca, sú nespokojní so sebou, sú nešťastní doma. Žiaľ, všetko okolo nás má na kvalitu našich životov obrovský vplyv. Preto sa problémy v rodine prenášajú do práce a naopak.

Chcem a viem, že s tým dokážem niečo urobiť a takisto som si istá, že koučing je jeden z výborných nástrojov, ktorým môžeme eliminovať čo najviac problémov v našich každodenných životoch. Verím, že každý z nás si zaslúži žiť taký život, ktorý ho urobí šťastným.

Som tu pre vás! Pomôžem vám, aby ste si svoje životy skvalitnili, či už v práci, rodine, medzi priateľmi, alebo vo vzťahoch.


Môj životopis v kocke:

Vzdelanie:

Canterbury Christ Church University —BSc. Psychology (Bakalársky titul zo psychológie)

University of East London — MSc. Occupational and Organisational Psychology (Magisterský titul    z pracovnej psychológie)

Pracovné skúsenosti:

Istý čas som pôsobila v rodinnej firme, kde som mala možnosť:

  • sledovať každodenný život zamestnancov
  • porozprávať sa s nimi o tom, čo im vyhovuje a čo nie
  • riešila som konflikty medzi ľuďmi.
  • Takisto som sa vždy snažila o to, aby zamestnanci boli aj nejakým iným ako finančným spôsobom odmenení za ich tvrdú prácu.

Práca v personálnej agentúre – mala som možnosť pracovať a rozprávať sa s rôznymi ľuďmi, zúčastniť sa na pohovoroch, obsadzovať rôzne pracovné pozície.

Práca v medzinárodnej firme – naďalej obsadzujem pracovné pozície, ale už v rámci celej Európy. Deň čo deň komunikujem s ľuďmi rôznych národností a vediem s nimi pohovory.

Koučing – tejto účinnej metóde sa zatiaľ venujem vo voľnom čase. Takmer pri každom sedení využívam svoje skúsenosti z pracovného, aj z osobného života. Pomáham klientom vyriešiť ich problémy a posunúť sa ďalej. 

Školenia:

Kurz koučov a rozvoj komunikačných schopností

Art terapia

Vnútorná rovnováha

Reč tela

Analýza osobnosti